BATOH Střelnice LEI Medic Bag BASIC dle vyhlášky 493/2002 Sb.

Neohodnoceno

Batoh na zajištění střeleckého výcviku a povinné vybavení střelnic, odpovídající vyhlášce č 493/2002 Sb. O  obsahu lékárničky první pomoci provozovatele střelnic.

Dostupnost Skladem
Kód: BAT 008
4 356 Kč 3 600 Kč bez DPH
BATOH Střelnice LEI Medic Bag BASIC dle vyhlášky 493/2002 Sb.
Neohodnoceno

Obsah batohu LAW ENFORCEMENT INSTRUKTOR je definován na základě zkušeností se služební přípravou Policie České republiky, riziky vyplývajícími z činnosti na střelnici či při sportovních soutěžích a s přihlédnutím k platné legislativě. Obsah je rozšířen o vybavení které zjišťuje efektivitu a účelnost poskytované první pomoci.

Ekonomické, ale funkční vybavení zajistí ošetření masivního krvácení z končetin, spojnicových oblastí, či rozsáhlého poranění trupu. Vše je poskládáno k účelnému a intuitivnímu použití. Je plně využito elastických obinadel jako obvazové vrstvy tlakového obvazu, která je schopna nahradit drahé taktické materiály. 

Kategorie dýchací cesty je v tomto případě zcela bez vybavení tak, aby bylo dosaženo legislativního rámce. V běžných podmínkách lze DC zajistit manuálními manévry

U kategorie dýchání je vybavení postaveno podle současných doporučení České Resuscitační Rady pro případy otevřeného poranění hrudníku s předpokladem, že bude dojezd ZZS ve standardním čase.

Je také pamatováno na dostatečné množství kvalitního lepení, ošetření drobných ranek a jejich dezinfekce (drobná zranění na střelnici o závěr, odlétnutou nábojnici apod.).

V rámci kategorie poranění pohybového aparátu nechybí dostatečné množství trojcípých šátků pro fixace a v rámci kombinace vhodného vybavení lze použít k fixaci i elastická obinadla z kategorie masivní krvácení.

Pro zajištění tepelného komfortu je zde ideální množství termoizolačních folií.

OBSAH:

4x Esmarchovo obinadlo škrtící pryžové

5x obvaz hotový sterilní č.2

5x obvaz hotový sterilní č. 3

5x obvaz hotový sterilní č. 4

5x obinadlo elastické 10 cm x 5m

5x obinadlo hydrofilní sterilní 10 cm x 5 m

2x rouška PVC 20cm x 20 cm

2x samolepící krytí rány PHARMAPHORE z netkané textilie

1x maska s výdechovou chlopní a ventilem

2x cívka náplast VIACELL 2,5 cm x 5 m

10x Sterilní čtverec 10 cm x 10 cm

24x Náplast s polštářkem

4x Termoizolační folie 

5x Trojcípí šátek

1x Nůžky kvalitní ocelové zahnuté

1x Dezinfekce ve spreji CUTASEPT F 50 ml

10x Pár ochranných rukavic

1x Respirátor FFP2

1x Prostěradlo z netkané textilie

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení