BATOH Střelnice LEI Medic Bag BASIC dle vyhlášky 493/2002 Sb.

Neohodnoceno

Batoh na zajištění střeleckého výcviku a povinné vybavení střelnic, odpovídající vyhlášce č 493/2002 Sb. O  obsahu lékárničky první pomoci provozovatele střelnic.

Dostupnost Skladem
Kód: BAT 008
4 356 Kč 3 600 Kč bez DPH
BATOH Střelnice LEI Medic Bag BASIC dle vyhlášky 493/2002 Sb.
Neohodnoceno

Obsah batohu LAW ENFORCEMENT INSTRUKTOR je definován na základě zkušeností se služební přípravou Policie České republiky, riziky vyplývajícími z činnosti na střelnici či při sportovních soutěžích a s přihlédnutím k platné legislativě. Obsah je rozšířen o vybavení které zjišťuje efektivitu a účelnost poskytované první pomoci.

Ekonomické, ale funkční vybavení zajistí ošetření masivního krvácení z končetin, spojnicových oblastí, či rozsáhlého poranění trupu. Vše je poskládáno k účelnému a intuitivnímu použití. Je plně využito elastických obinadel jako obvazové vrstvy tlakového obvazu, která je schopna nahradit drahé taktické materiály. 

Kategorie dýchací cesty je v tomto případě zcela bez vybavení tak, aby bylo dosaženo legislativního rámce. V běžných podmínkách lze DC zajistit manuálními manévry

U kategorie dýchání je vybavení postaveno podle současných doporučení České Resuscitační Rady pro případy otevřeného poranění hrudníku s předpokladem, že bude dojezd ZZS ve standardním čase.

Je také pamatováno na dostatečné množství kvalitního lepení, ošetření drobných ranek a jejich dezinfekce (drobná zranění na střelnici o závěr, odlétnutou nábojnici apod.).

V rámci kategorie poranění pohybového aparátu nechybí dostatečné množství trojcípých šátků pro fixace a v rámci kombinace vhodného vybavení lze použít k fixaci i elastická obinadla z kategorie masivní krvácení.

Pro zajištění tepelného komfortu je zde ideální množství termoizolačních folií.

OBSAH:

4x Esmarchovo obinadlo škrtící pryžové

5x obvaz hotový sterilní č.2

5x obvaz hotový sterilní č. 3

5x obvaz hotový sterilní č. 4

5x obinadlo elastické 10 cm x 5m

5x obinadlo hydrofilní sterilní 10 cm x 5 m

2x rouška PVC 20cm x 20 cm

2x samolepící krytí rány PHARMAPHORE z netkané textilie

1x maska s výdechovou chlopní a ventilem

2x cívka náplast VIACELL 2,5 cm x 5 m

10x Sterilní čtverec 10 cm x 10 cm

24x Náplast s polštářkem

4x Termoizolační folie 

5x Trojcípí šátek

1x Nůžky kvalitní ocelové zahnuté

1x Dezinfekce ve spreji CUTASEPT F 50 ml

10x Pár ochranných rukavic

1x Respirátor FFP2

1x Prostěradlo z netkané textilie