BATOH Střelnice LEI Medic Bag PROFI dle vyhlášky 493/2002 Sb.

Neohodnoceno
Značka: Supportmed

Batoh na zajištění střeleckého výcviku, pro služební přípravu a sportovní soutěže, odpovídající vyhlášce č 493/2002 Sb. O obsahu lékárničky první pomoci provozovatele střelnice s přihlédnutím k rizikům při služební přípravě ozbrojených složek. 

Dostupnost Na dotaz
Kód: BAT 009
7 028,89 Kč 5 809 Kč bez DPH
BATOH Střelnice LEI Medic Bag PROFI dle vyhlášky 493/2002 Sb.
Neohodnoceno
Značka: Supportmed

Obsah batohu LAW ENFORCEMENT INSTRUKTOR je definován na základě zkušeností se služební přípravou Policie České republiky, riziky vyplývajícími z činnosti na střelnici či při sportovních soutěžích a s přihlédnutím k platné legislativě. Obsah je rozšířen o moderní, funkční vybavení a zajišťuje efektivitu a účelnost poskytované první pomoci.

Funkční vybavení zajistí ošetření masivního krvácení z končetin, spojnicových oblastí, či rozsáhlého poranění trupu. Vše je poskládáno k účelnému a intuitivnímu použití. Ve vybavení je přihlédnuto k možným masivním krvácením z končetin a spojnicových oblastí, samozřejmě i na případná rozsáhlá poranění trupu. Je zde účelně kombinováno taktické vybavení s běžnými prostředky PP.

Kategorie dýchací cesty je v tomto případě zcela bez vybavení tak aby bylo dosaženo legislativního rámce v běžných podmínkách lze DC zajistit manuálními manévry.  

U kategorie dýchání je vybavení postaveno podle současných doporučení České Resuscitační Rady pro případy otevřeného poranění hrudníku s předpokladem, že bude dojezd ZZS ve standardním čase.

Je také pamatováno na dostatečné množství kvalitního lepení, ošetření drobných ranek a jejich dezinfekce (drobná zranění na střelnici o závěr, odlétnutou nábojnici apod.).

V rámci kategorie poranění pohybového aparátu nechybí stavitelný krční límec (pády z překážek aj.), dostatečné množství trojcípých šátků pro fixace a chladící sáčky, zajišťující první pomoc při poranění v této kategorii a v rámci kombinace vhodného vybavení lze použít k fixaci i elastická obinadla z kategorie masivní krvácení.

Pro zajištění tepelného komfortu je zde ideální množství termoizolačních folií.

Obsah:

1x škrtidlo CAT

4x obinadlo škrtící pryžové TET 10 cm šíře

2x Izraelský obvaz FCP T3 s vloženou gázou

5x obvaz hotový sterilní č.2

5x obvaz hotový sterilní č. 3

5x obvaz hotový sterilní č. 4

5x obinadlo elastické 10 cm x 5m

5x obinadlo hydrofilní sterilní 10 cm x 5 m

1x poloprodyšné krytí Hyfin Vent cheast seal twin pack

1x maska kapesní na umělé dýchání  

1x Izraelský obvaz FCP 09 Abdominal

2x Silkplast 2,5 cm x 9,15m z hedvábné nízkoalergické tkaniny

1x Akutol set -Akutol + Akutol STOP

10x sterilní čtverec 10x10

24x Náplast s polštářkem

4x Termoizolační folie

1x Leina tex 40x60 (krytí popálenin)

6x Trojcípý šátek z netkané textilie

2x COLD PACK - instantní chladivý sáček

1x Krční límec

1x Evakuační pomůcka BOND

1x Záchranářské nůžky PIRANHA

1x Desinfekce ve spreji CUTASEPT F 50 ml

10x pár ochranných rukavic

2x respirátor FFP 2 nebo vyšší

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení