AED Defibrilátor Phillips HeartStart RFx

Neohodnoceno

Defibrilátor s technologií SMART Biphasic

Dostupnost Skladem
Kód: AED 001
40 474,50 Kč 33 450 Kč bez DPH
AED Defibrilátor Phillips HeartStart RFx
Neohodnoceno
Všechny defibrilátory HeartStart jsou založeny na technologii SMART Biphasic. Dvoufázová křivka defibrilátoru HeartStart FRx poskytuje vysoce účinný defibrilační výboj, který je zároveň šetrný pro srdce. Žádná jiná externí defibrilační terapie nebyla podpořena větším množstvím publikovaných klinických údajů. Analýza SMART, osvědčená technologie společnosti Philips pro posuzování srdečního rytmu, zajišťuje, že defibrilátor FRx aplikuje výboj pouze tehdy, vyžaduje-li to stav pacienta. Analýza SMART automaticky posuzuje srdeční rytmus a je navržena tak, aby nedošlo k aplikaci výboje, dokud rytmus není posouzen jako vyžadující aplikaci výboje – a to i v případě stisknutí tlačítka výboje.
 
Stále připojené elektrody SMART II
Stále připojené nalepovací elektrody pro dospělé i děti šetří čas v akutních případech. Také snižují výdaje, protože při jejich používání odpadá potřeba kupovat sady elektrod pro různé typy pacientů.
 
Bezdrátový přenos dat
FRx nabízí mobilní, bezdrátové řešení pro správu dat v rámci platformy Palm OS®. Pro snazší přenos údajů bez nutnosti hardwarové kompatibility používá infračervený datový port. 
 
Klíč pro defibrilaci dětí (méně než 8 let, nebo méně než 25 kg)
Stačí pouze vložit klíč pro defibrilaci dětí do defibrilátoru FRx, aby přístroj věděl, že chcete provádět defibrilaci dítěte. Defibrilátor provede nastavení a poskytne speciální pokyny pro umístění elektrod a provádění kardiopulmonální resuscitace. Na klíči se zobrazí správné umístění příslušných elektrod a přístroj omezí energii výboje na úroveň příslušnou pro dítě.
 
Defibrilátor Philips HeartStart FRx
je výjimečně odolný - obstál v tvrdých testovacích podmínkách (stříkající voda, zatížení až 250 kg, pád z výšky jednoho metru na betonový povrch).