Defibrilátor Powerheart G5

Neohodnoceno

Automatický externí defibrilátor PowerHeart G5 je defibrilátor s širokou škálou unikátních parametrů, které z něj dělají uživatelský nejbezpečnější a zároveň uživatelsky nejpřístupnější. Přístroj má vysokokapacitní baterii a jako jeden z mála splňuje i přísné armádní i leteckých standardy

Dostupnost Skladem
Kód: 1534
47 190 Kč 39 000 Kč bez DPH
Defibrilátor Powerheart G5
Neohodnoceno

Automatický externí defibrilátor PowerHeart G5 je defibrilátor s širokou škálou unikátních parametrů, které z něj dělají uživatelsky nejbezpečnější a zároveň nejpřístupnější AED na trhu.  Mezi tyto parametry patří např. - Rescue Coach, Intellisense CPR (ICPR) Technology,  Rescue-Ready system, synchronizovaný výboj, STAR bifazická křivka, Reporting System, vysokokapacitní baterie, dvojjazyčnost přístroje, plnění armádních standardů i leteckých standardů.  K dispozici jsou dva typy zařízení AED Powerheart  G5 – plně automatické a poloautomatické. Oba typy mají hlasové a textové pokyny, které pomáhají uživateli během celého procesu defibrilace.

 

AED Defibrilátor Powerheart G5:

 

Dvojjazyčné AED - nastavení hlasové nápovědy v českém i anglickém jazyce

Synchronizovaný výboj - nejšetrnější a zároveň nejvyšší účinnost  podaného výboje. Defibrilace se synchronizuje s křivkou EKG pacienta.

samotestovací technologie Rescue Ready – každodenní testování baterie, softwaru a elektrod

Rescue coach - přístroj sleduje provedené kroky a dbá na dokončení každého z nich, než přejde k dalšímu

Technologie ICPR - správné provádění resuscitace je zajišťována

okamžitými pokyny hlasem i textem - přístroj hlídá hloubku, uvolňování a rychlost masáže srdce

plně automatická nebo poloautomatická verze

přehled EKG a záchrany lze prohlížet pomocí softwaru AED Manager (Správce AED)

obrazovka s možností zobrazení EKG křivky

na základě odporu pacienta přizpůsobí sílu výboje od 95 J do 360J

vnitřní paměť zaznamenává posledních 90 minut činnosti přístroje, kompletní údaje o záchraně pacienta

záruka na baterii 4 roky nebo 500 výbojů

unipolární elektrody (každou z elektrod lze nalepit libovolně na pravou či levou stranu hrudi)

komunikace přes USB kabel nebo flashku

detekce pulzu kardiostimulátoru

technologie Star-Biphasic

metronom na frekvenci KPR

Doba nabití na 360 J do 10 sekund

zabudovaný metronom jako pomoc při masáži srdce se správnou frekvencí a správnou silou

vyhodnocení kvality KPR v reálném čase

nahrávání dat do PC

vyhodnocovací software

automatické testování připravenosti přístroje

přístroj lze používat na školení první pomoci o resuscitaci (dokoupením externího přídavného simulátoru ekg a tréninkových elektrod)

vysoká odolnost a ochrana proti nepříznivým vlivům

Záruka na přístroj 8 let

CE

IP 55

hmotnost 2,5 kg

rozměry 30 cm x 23 cm x 9 cm

Rescue Coach jsou řízené výzvy, které provádějí záchranáře krok za krokem záchranou a také poskytují pokyny pro KPR k podpoře optimální techniky. Patentovaná technologie RescueCoach monitoruje a kontroluje každou činnost záchránce, aby zajistila, že dokončí každý kritický úkol, než se přesune k dalšímu. Technologie Rescue Coach dokáže dále vyhodnotit "odbornost" zachránce a dle tohoto přizpůsobit hlasové pokyny - tzn. že např. profesionální zachránci, kteří algoritmus kroků znají a jsou rychlejší při záchraně než laici, mají možnost rychlejší záchrany bez prodlev, tak jak je tomu u jiných defibrilátorů na trhu. Tím se významně zvyšuje procento na záchranu života.

 

Technologie ICPR ( Intellisense CPR technology ) poskytuje skrze intuitivní ICPR elektrody zachránci opravné výzvy, které pomáhají záchranářům všech úrovní dovedností provádět vysoce kvalitní KPR (kardiopulmonární resuscitace/ masáž srdce)  po celou dobu záchrany. ICPR měří a monitoruje každou kompresi a poskytuje zpětnou vazbu prostřednictvím hlasu a textu, aby bylo zajištěno, že kvalita KPR zůstane v souladu s nejnovějšími směrnicemi.

 

Dvojjazyčné AED. Stisknutím tlačítka mohou záchranáři v kterémkoli okamžiku záchrany přepnout na alternativní jazyk. Poskytování výzev k záchraně a výuky KPR ve dvou jazycích rozšiřuje okruh potenciálních zachránců. Tato funkce je zvláště užitečná pro veřejně přístupná AED.Tuto velkou výhodu ocení zejména společnosti, kde pracují zaměstnanci, pro něž není český jazyk jazykem rodným, dále je PowerHeart G5 skvělým defibrilátorem ve veřejném prostranství, kde jej mohou k záchraně využít i cizinci.

 

Rescue-Ready Technologie - Automatický externí defibrilátor PowerHeart G5 má nastavený nejširší okruh vnitřních testů ze všech AED zařízení na trhu. Kontroly probíhají každodenně. Přístroj kontroluje kromě všech vnitřních okruhů i stav baterie a elektrod.

 

Unipolární elektrody - jediný přístroj na trhu, který nerozlišuje elektrody na pravou a levou a umožňuje zachránci nalepit elektrody na libovolnou stranu hrudi. Zrychluje se tím proces záchrany a zamezuje se přelepování elektrod, což by snížilo jejich vodivost.

 

Synchronizovaný výboj – podává pacientovi výboj v při dosažení R-EKG křivky, což zajišťuje nejvyšší možnou efektivitu podaného výboje.

 

STAR bifazická křivka - energie prvního výboje je podána na základě automatického vyhodnocení potřeby dle hmotnosti a typu pacienta. Tím se zajišťuje co nejvyšší efektivita výboje a zároveň je tato energie výboje co nejšetrnější k srdci pacienta. Přístroj tuto funkci vyhodnocuje na základě impedance pacienta. Tato funkcionalita je na trhu unikátní.

 

AED Manager - zajišťuje ukládání a záznam informací pro pozdější kontrolu. Software AED manažer umožňuje:

◆ Prohlížet data a informace o záchraně

◆ Zobrazit si současný stav AED a stav AED v době záchrany

◆ Archivovat všechna data pro pozdější prohlížení

◆ Prohlížet zprávy z AED ohledně údržby a diagnostiky

◆ Konfigurovat nastavení záchrany dle typu provozu. Možnost nastavení třech úrovní od laiků až po profesionály