Diagnostická svítilna Little Doctor

Neohodnoceno

Diagnostická svítilna Little Doctor je kapesní vyšetřovací svítilna ve tvaru pera, která se používá pro vyšetření zornic, dutiny ústní a krku, uší nebo nosu. Ovládá se jednoduše pomocí vrchního spínače. Světlo díky LED technologii nevydává žádné UV záření. Tělo svítilny lze za kovovou sponu připnout na lékařský plášť. U špičky svítilny je odepínatelný držák na lékařské špachtle. Svítilna je napájena 2 AAA tužkovými bateriemi, které jsou součástí balení.

Dostupnost Skladem
Kód: 1676
145,20 Kč 120 Kč bez DPH
Diagnostická svítilna Little Doctor
Neohodnoceno

Diagnostická svítilna Little Doctor je kapesní vyšetřovací svítilna ve tvaru pera, která se používá pro vyšetření zornic, dutiny ústní a krku, uší nebo nosu. Svítilna se ovládá jednoduše za pomoci vrchního spínače (jako propiska).

Světlo svítilny Little Doctor díky LED technologii nevydává žádné UV záření a zajišťuje ještě lepší osvětlení pomocí vycentrovaného světelného paprsku.Tělo svítilny lze za kovovou sponu připnout na lékařský plášť. U špičky svítilny se nachází držák na lékařskou špachtli. Držák lze ze svítilny sundat.

Svítilna je napájena 2 AAA tužkovými bateriemi, které jsou součástí balení. Je vyrobena z nerezové oceli. Svítilna Little Doctor je dostupná ve stříbrné barvě s detaily (držák na špachtli a kroužek u spínače) ve třech barvách a to ve fialové, oranžové nebo šedé.

Barva dle skladových zásob

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.