Záchranářský batoh/kufr na kolečkách EMERAIR’S TROLLEY

Neohodnoceno

Záchranářský batoh/kufr na kolečkách EMERAIR’S TROLLEY je zdravotnické zavadlo, které lze přenášet třemi různými způsoby - buď jako batoh, nebo jako kufr na kolečkách či jako brašnu. Zavazadlo bylo navrženo pro zdravotníky a záchranáře na uložení zdravotnického materiálu a zařízení.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 1646
6 757,85 Kč 5 585 Kč bez DPH
Záchranářský batoh/kufr na kolečkách EMERAIR’S TROLLEY
Neohodnoceno

Záchranářský batoh/kufr na kolečkách EMERAIR’S TROLLEY je zdravotnické zavadlo, které lze přenášet třemi různými způsoby - buď jako batoh, nebo jako kufr na kolečkách či jako brašnu. Záchranářské zavazadlo bylo navrženo pro zdravotníky a záchranáře na uložení zdravotnického materiálu a zařízení nepostradatelného pro poskytnutí první pomoci v terénu.

Na přední straně zavazadla je odepínatelná transparentní kapsa např. na dokumenty, malý velcro panel s odznakem Modré hvězdy života a dva reflexní pruhy.

Na jedné z bočních stran je šest plastových plošek (pro zabránění poškrábání a poničení) a reflexní pruh. Na druhé boční straně je pod krytkou schovaný ocelový kroužek pro vývod hadice od kyslíkové láhve a pod další krytkou je USB port. Kromě krytek je na této boční straně i transparentní kapsička pro umístění jmenovky, rukojeť v reflexní žluté barvě, dva reflexní pruhy a dvě malá poutka na suchý zip.

Na horní straně je umístěna rukojeť v reflexní žluté barvě a rukojeť od teleskopického madla, které se zasouvá do vyztuženého dna batohu a při nepoužívání nepřekáží.

Na zadní straně zavazadla EMERAIR’S TROLLEY jsou integrovaná kolečka, dvě plastové plošky pro pokládání bez poškrábání a plně otevíratelná kapsa. V kapse jsou schované polstrované ramenní popruhy a vyztužená plocha pro pohodlné nošení na zádech. Otevřená část kapsy má malý velcro panel pro upevnění otevřené strany kapsy a dvě malé kapsičky na gumu pro zakrytí koleček, když je zavazadlo používáno jako batoh.

A na spodní straně zavazadla EMERAIR’S TROLLEY jsou dvě plastové opěrky pro zachování stability zavazadla, když je postaveno na kratší stranu.

Vnitřní prostor zavazadla poskytuje dostatek místa pro uložení zdravotnického materiálu a to včetně kyslíkové láhve a resuscitačních vaků. Prostor je koncipován jako dvoupatrový, obě patra jsou plně otevíratelná. Horní patro má na své otevřené straně cca 50 elastických poutek a na straně druhé se nachází čtyři odepínatelná, polotransparentní a barevně odlišená pouzdra a ampulárium (na cca 40 ampulí). Všechna pouzdra jsou přichycena za pomocí suchého zipu. Ve spodním patře na jeho otevřené straně jsou tři transparentní kapsy na zip. Na protilehlé straně (dně zavazadla) je našita MOLLE vazba, dva napevno přichycené fixační pásy na suchý zip pro upevnění kyslíkové láhve a čtyři malé velcro pásky padnoucí do MOLLE vazby.

Záchranářský batoh/kufr na kolečkách EMERAIR’S TROLLEY je vyroben z velmi pevného a odolného 600D polyesteru. 

Vyobrazený zdravotnický materiál není součástí vybavení zavazadla.

Vlastnosti:

 • zavazadlo 3v1 (lze použít jako batoh, kufr na kolečkách nebo jako brašnu)
 • pro zdravotníky a záchranáře
 • velký úložný prostor na zdravotnický materiál a přístroje
 • ocelové kolečko pro hadici od kyslíkové láhve a USB port
 • pro kufr - integrovaná kolečka a teleskopické madlo
 • pro batoh - skryté polstrované ramenní popruhy
 • pro brašnu - rukojeť pro přenášení
 • vnitřní prostor: elastická poutka, pásy na suchý zip, kapsy a MOLLE vazba
 • čtyři barevně odlišená pouzdra a jedno ampulárium
 • součást balení je chladící sáček a malý kontejner
 • zdravotnický materiál není součástí balení