FastResponder - sternální intraoseální aplikátor

Neohodnoceno
Značka: PYNG Medical

FastResponder od společnosti PYNG je nejrychlejší a nejsnazší sternální intraoseální aplikátor (all-in-one aplikátor) na trhu, který zajišťuje cévní přístup během 10 sekund.

Dostupnost Na dotaz
Kód: IV 008
6 146,80 Kč 5 080 Kč bez DPH
FastResponder - sternální intraoseální aplikátor
Neohodnoceno
Značka: PYNG Medical

FastResponder od společnosti PYNG je nejrychlejší a nejsnazší sternální intraoseální aplikátor (all-in-one aplikátor) na trhu, zajišťující cévní přístup během 10 sekund. FastResponder je nejrychlejší cesta k aplikaci léčivých látek, rychlejší než intravenozní přístup či intraoselální jehly. FASTResponder™ sternální intraoseální aplikátor umožnuje aplikace léčiva do hrudní kosti a poskytuje zdravotnickému personálu ať již v přednemocničním nebo nemocničním prostředí možnost rychlého vstupu do cévního řečiště v situacích, kdy pokusy o standardní intravenózní vstup selhaly. Výhodou FastResponder aplikátoru je navíc samotný design produktu, který usnadňuje samotnou lokalizaci místa vniku jehel, jehly dále pronikají do hloubky cca 6 mm (aplikace jugulum). FastResponder sternální aplikátor je mechanický zdravotnický prostředek, nevyžaduje baterie ani různé velikosti jehel, jedná se o lehké a kompaktní řešení all-in-on přístroje: bez potřeby dalších pomůcek méně bolestivá aplikace ve srovnání s intraoseálními aplikacemi do oblastí dlouhých kostí, výhodou FastResponderu je snadno zapamatovatelný postup aplikace. Fastresponder™ je možné používat u pacientů starších 12 let. Fastresponder™ může být efektivně použit během kpr a dokonce i poté, co byl nasazen krční límec nebo krční dlaha.

 

FastResponder - sternální intraoseální aplikátor
• pro rychlou aplikaci léčiv v případě selhání intravenozního vstupu
• univerzální velikost pro pacienty od 12 let
• automatizovaná hloubka zavedení 6 mm
• nejrychlejší cesta k aplikaci léčiv
• přesnost umístění aplikátoru
• sterilní

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení