DefiSign LIFE Trainer AED - simulátor se smart aplikací

1 hodnocení

První trenažér AED se smart aplikací. Simulátor defibrilátoru DefiSign LIFE slouží k nácviku  použití defibrilátorů. První tréninkový defibrilátor, který lze ovládat pomocí aplikace v telefonu. Díky tomu dokáže přístroj DefiSign LIFE Trainer AED nasimulovat jakýkoliv scénář. Trainer DefiSign LIFE je vícejazyčný, lze vybrat až z 25 jazyků včetně češtiny a slovenštiny.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 1634
18 271 Kč 15 100 Kč bez DPH
DefiSign LIFE Trainer AED - simulátor se smart aplikací
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Kritické situace z reálného života lze simulovat pomocí trenažéru DefiSign life AED Trainer. DefiSign Life simulátor AED je uživatelsky velmi přívětivý, ovládá se prostřednictvím mobilní aplikace, která je volně dostupná v App Store nebo Google Play store pod názvem  "Defi training by Schiller". Připojte svůj telefon k tréninkovému zařízení AED pomocí Bluetooth a užijte si realistický trénink resuscitace s DefiSign AED simulátorem.

S trenažérem AED DefiSign Life můžete připravit studenty na kritické situace z reálného života, kdy se používá AED. Tréninkové možnosti jsou velmi rozsáhlé a lze je úplně přizpůsobit v aplikaci. Scénáře lze okamžitě sestavit!

Během tréninku můžete přizpůsobit rychlost učení studenta. Akce lze opakovat, pozastavit nebo přetočit. Z jedné aplikace lze také ovládat několik zařízení současně! S tréninkovým zařízením DefiSign AED trainer si snadno sestavíte zcela personalizovaný kurz.

U DefiSign trenažéru můžete využít jakoukoliv z 25 různých jazykových mutací, včetně češtiny a slovenštiny. Výuka mezinárodní studentské skupiny nebyla nikdy tak snadná.

Zařízení používá 4x AA baterie. Tréninkové zařízení aktivujete posunutím vypínače nalezeného v bateriovém prostoru.

Vlastnosti:

  • AED simulační trenažér
  • ovládaný pomocí aplikace v smart telefonu
  • volně stažitelná aplikace v App Store nebo Google Play store pod názvem  "Defi training by Schiller"
  • možnost předvolby scénářů
  • výběr až z 25 jazyků
  • napájení 4x AA baterie
  • hmotnost : 1 kg