PRACTI-MAN PLUS - resuscitační figurína 2v1 (dospělý a dítě) s vyhodnocováním

Neohodnoceno

PRACTI-MAN PLUS - resuscitační figurína s elektronickým vyhodnocením správného provádění srdeční masáže. PRACTI-MAN PLUS je model 2 v 1, kdy díky jednoduchému přepínání simuluje jedna figurínu dospělého člověka nebo dítě. Resuscitační figurína PRACTI-MAN PLUS je umožňuje nácvik resuscitace dospělého nebo dítěte díky přepínači hloubky kompresí, který je umístěn na zadní straně figurína a je velmi intuitivní. Figurína Practi-man se vyznačuje navíc unikátním řešení nosu. Nos je volně průchozí, lze řešit dýchání s využitím nosních dýchacích cest, stejně jako u člověka.

Dostupnost Skladem
Kód: 1701
7 018 Kč 5 800 Kč bez DPH
PRACTI-MAN PLUS - resuscitační figurína 2v1 (dospělý a dítě) s vyhodnocováním
Neohodnoceno

PRACTI-MAN PLUS - resuscitační figurína s elektronickým bezdrátovým vyhodnocením správného provádění srdeční masáže. Monitor sleduje rychlost a hloubku provádění, které vyhodnocuje v reálném čase a dále pak po 10 s po provedení nácviku KPR vyhodnotí celkové skóre masáže. Tento parametr je pro každého vyučujícího velmi důležitý.

PRACTI-MAN PLUS je model 2 v 1, kdy díky jednoduchému přepínání jedna simuluje  figurínu dospělého člověka nebo dítěte. Resuscitační figurína PRACTI-MAN PLUS je umožňuje nácvik resuscitace dospělého nebo dítěte díky přepínači hloubky kompresí, který je umístěn na zadní straně figurína a je velmi intuitivní.  Tím se vyučujícímu šetří náklady na pořízení a prostor k uskladnění a dále se zjednodušuje transport k žákům a studentům.

Figurína Practi-man se vyznačuje navíc unikátním řešení nosu - nos je volně průchozí, lze řešit dýchání s využitím nosních dýchacích cest, stejně jako u člověka. Dalším benefitem figuríny je speciální povrch kůže, která minimalizuje rezidua při nalepování cvičných AED elektrod. Kůže je též velmi snadno čistitelná. Resuscitační figurína CPR Manikin HLW je vhodná pro trénink základních resuscitačních dovedností, jako je např. dýchání z úst do úst, masáž srdce a AED defibrilace. Figurína je velmi lehká, váží cca 2,7 kg a je tudíž snadno přenositelná


Benefity modelu:

  • Elektronický bezdrátový monitor pro vyhodnocování správného provádění srdeční masáže
  • Možnost simulace KPR dospělého i dítěte - přepínací mód
  • Záklon hlavy, podepření brady a otevření úst
  • Pro vyhodnocení správné hloubky komprese hrudníku u dospělého nebo dítěte slouží zvukový indikátor. 
  • Unikátní řešení nosních dýchacích cest
  • Dýchací cesty jsou průchozí pouze při správném provedení záklonu hlavy
  • Použití AED defibrilátoru
  • Zámek spec. zámek hlavy

Balení obsahuje: figurínu, 5x  náhradní plíce, 2x ventil, monitor a 1x transportní tašku.